Marka Coval powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości narzędzia, dostępne w atrakcyjnych cenach.

Twórcami marki są pasjonaci z długoletnim doświadczeniem w branży, którzy stale poszerzają swoją wiedzę, aby dostarczać Klientom rozwiązania ściśle dopasowane do ich potrzeb. 

W szerokiej ofercie firmy znajdują się min.: narzędzia, narzędzia ogrodnicze, tarcze i artykuły ścierne, wiertła a także elektronarzędzia. 

Produkty Coval są bardzo trwałe i niezawodne. Mogą być użytkowane nie tylko okazjonalnie na potrzeby domowe ale również na co dzień przez profesjonalistów, prowadzących własne firmy budowlano-remontowe lub warsztaty samochodowe.

Ponadto charakteryzuje je nowoczesny, estetyczny wygląd i modna kolorystyka.

Dla właścicieli firm, którzy postawili na markę Coval, z pewnością bardzo istotny jest fakt, że na większość produktów obowiązuje dożywotnia gwarancja obejmująca zarówno wady fabryczne, jak i materiałowe.

Dzięki szerokiej sieci dystrybucji marka Coval jest łatwo dostępna w licznych hurtowniach i sklepach stacjonarnych w całej Polsce oraz w internecie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.AKTUALNE PROMOCJE

Odkryj produkty w wyjątkowej cenie


SKONTAKTUJ SIĘ

 

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach?